מעצבת שמלות הכלה ושמלות הערב המעצבת  פני ערב, פאני ערב. שמלות בירושלים ישראל
 
שמלות כלה בפייסבוק
Share

 
 

פני ערב - עיצוב שמלות - טיפים קטנים להכנת הגוף לקראת החתונה

 

החתונה ואירגונה היא בין התקופות המלחיצות, לכן צפויים שינויים הורמנליים בגוף כתוצאה מלחץ והתרגשות. חשיבות רבה לשמירה על פנייך וכן להתאמת האיפור לפנייך ואף חשיבות רבה להתאמת האיפור לפי רצון הכלות ולפי סגנון שמלות כלה. כדי למנוע סימפטומיים אלו ולשמור על עור פנים חלק כדאי לעשות כמה דברים חשובים שיפורטו במאמר זה.

ראשית, לא לשנות דברים שהגוף רגיל אליהם: לא לשנות מוצריי טיפוח או איפור בהם את רגילה להשתמש. כלומר אם את לא רגילה להשתמש בכלום אז זהו לא הזמן להתחיל ולנסות דברים, נסיונות כדאי לשמור לאחרי החתונה מכיוון שהגוף יכול להגיב אליהם בצורה לא טובה (גם אם אלו המוצרים הכי טובים בשוק). הדבר גם חל על מאכלים שאינך מכירה, אפילו אם זה דבר שניראה פשוט כמו תבלין חדש, אוכל של עדה אחרת, מאכלי מזרח ועוד.

טיפולי פנים - לרוב בתקופת החתונה מופיעים פצעים אשר אנו לא רגילות אליהם, הדבר כמובן נובע מההתרגשות והלחץ בעקבות השינויים שהגוף עובר, את ישנה יותר או ישנה פחות, את אוכלת יותר או אוכלת פחות ועוד. את טיפולי הפנים מומלץ לעשות 10 - 14 יום לפני החתונה, הסיבה לכך היא   שכתוצאה מטיפולי פנים יכולים לצאת פצעים, כתמים פיגמנטציה וכדומה, לכן יש לתת לגוף זמן להתרגל. להזכירך בתקופה זו הגוף שלך רגיש מאי פעם וגם אם את לא הטיפוס שסובל מאלרגיות למינן בתקופה זו את עשוייה לפתח זאת, במידה ויש מצב אשר ישנם הרבה פצעים בפנים באופן רגיל ושוטף ולא רק בגלל הלחץ (אקנה, פצעי בגרות) מומלץ לפנות לקסמטיקאית או רופא עור כ 2-3 חודשים לפני החתונה על מנת להיערך לסדרת טיפולים.

טיפולי שעוות (פנים וגוף) - כיומיים לפני החתונה: טיפול בשעווה ואף חוט יכול ליצור אדמומיות ולפעמים פצעונים קטנים, לכן לא כדאי לדחות זאת לרגע האחרון. לאלו המורידות שיער מאזור הלחיים מומלץ לעשות זאת כשבוע לפני החתונה, השעווה מורידה שכבה ראשונה מהעור, אם תעשו טיפול קרוב לתאריך החתונה הדבר ימנע הימרחות אחידה ועמידה של המייק אפ על עור הפנים, יש לציין שבמקרים רבים שעווה באזור הלחיים גורמת לפצעים, אלו בדרך כלל פצעים פנימיים, פצעים בולטים ,גדולים ולפעמים אף כואבים יותר. לפצעים אלו לוקח זמן בדר"כ להחלים כך שאם תוכלי להימנע משעווה באזור זה הדבר מומלץ בחום.
 
ביום החתונה מומלץ להצטייד ב:
מברשת ומשחת שיניים- התרעננות לפני האיפור.
לא ללבוש חולצה סגורה מידי באזור הצוואר. כאשר את מתלבשת על מנת שלא יפגע בשיער או באיפור.
גלוס  -גם אם שמת שפתון עמיד לפעמים בהחלט נחמד וכיף לרענן את השפתון וכמובן תמיד עדיף שיהיה לך גלוס ולא תשתמשי בו מאשר יחסר לך.
והכי הכי חשוב הרבה מצב רוח טוב.

חשוב לציין, משפחת הכלה ומשפחת החתן מתרגשת לא פחות ולכן טיפים אלו חלים גם עליכן.

בברכת מזל טוב

לשאלות או פגישת ייעוץ : ענבר ערב 0507201162 inbararev@gmail.com

טיפים קטנים לאיפור כלות
 

נוף הרים 151 הר אדר (בקרבת מלון כרמים על כביש ירושלים תל אביב) 02-6230258
גישה נוחה. חניה צמודה. שמלות כלה, שמלות ערב, I.I.N DRESSES DESIGN - בהנהלת ענבר ערב