עיצוב שמלות כלה ועיצוב שמלות ערב - פני ערב

שמלות מעצבים בירושלים

אני יודעת מה את מחפשת, את רוצה שמלת כלה לאירוע החשוב בחייך, את רוצה שמלת כלה שיגידו וואו, את רוצה שמלה שתוכלי להיזכר בא שנים רבות מהיום ולהגיד שעשית את הבחירה הנכונה. בגלריה שלנו שמלות כלה מיוחדות, רומנטיות ויוקרתיות שעוצבו בעבודת יד, בכל השמלות הושקע תכנון ועיצוב רב, הן עוצבו ממיטב הבדים, החומרים והאלמנטים הטובים ביותר על מנת שכל שמלה תהיה מיוחדת ומרתקת. אנו מאמינים שאין סגנון אחד שהוא נכון ולכן בסטודיו תוכלי למצוא שמלות בכל הסגנונות, בכל המידות ומכל סוגי הבדים, המעצבת הינה המעצבת פני ערב (פאני ערב), שכבר למעלה משלושה עשורים מעצבת שמלות כלה לבנות ירושלים וישראל. פני וצוות המעצבים והתופרים נותנים לשמלה את המיטב ורוצים שתקבלי בדיוק מה שאת מחפשת ואנו מבטיחים שתקבלי יותר.

דפדפי בדפי הקולקציות ותבחרי את שמלת החתונה שלך, תני לנו לרגש אותך ואנחנו מבטיחים שאת לא תהי הראשונה שנופלת בקסמי השמלות הכלה הייחודיות שאומרות דבר אחד די בברור מעל כולם - וואו! אנחנו פשוט מייצרים שמלות מושלמות, בואי לחוש את השמלות ולהתאהב ממבט ראשון.

בגלריה תוכלי גם למצוא קולקציית שמלות ערב שנותנת מענה מושלם למשפחת הכלה - אם הכלה, מלוות הכלה וחברותיה, תוכלי להתארגן עם מקורבייך באותו מקום ולקבל את המיטב בשני העולמות. בקולקציית הערב מגוון רב של דגמים וסגננות, אנו רואים חשיבות עליונה בנוחות ושלמות החוויה ובשלמות השמלות. חשוב לנו שאת, חברותיך ומשפחתך תהיו מאושרות ומהממות, אנחנו יודעים שתקבלו רק מחמאות וזה מגיע לכן.

לצורך השלמת החוויה תוכלי לקבל שירותי יופי (עיצוב שיער ואיפור) לך ולמשפחתך, אני מעניקה לכל כלה את האיפור המושלם באופן אישי ואת החיבור המשלים של שמלת הכלה או שמלת הערב למזג האוויר, למיקום הארוע ולהעדפותיך האישיות. אני מאפרת כבר למעלה מעשור כלות ולקוחות מאושרות שהאיפור מעניק להן איזון כולל והופך אותן לכלות יפיפיות איפור כלות\ערב הוא לא עסק פשוט ואני רוצה לרצות אותך מחד אך גם אכוון ואייעץ לך על מנת להשיג את המטרה. בין אם את כלה או משפחה\מלווה של כלה חשוב שתדעי שהאיפור הינו עמיד לאורך שעות רבות ואינו יירד או ימרח

.

אני מאחלת לך הרבה מזל טוב ורוצה לדאוג כי תקבלי את הטוב ביותר, אני מזמינה אותך לגלריה הירוקה בוילה יוקרתית ושקטה בהר אדר עם נוף כפרי ומרגיע ליומך החשוב.

בברכה,
ענבר ערב

ענבר ערב הינה נכדתה של המעצבת נגה ערב וביתה של המעצבת פני ערב. עוד משחר ילדותה ספגה וחוותה את עולם השמחות והאירועים. ניסיון חייה העשיר והידע הרב של גדולים בתחומם הוביל אותה עם השנים לתחום באופן מקצועי ובכך פתחה חברה ייחודית ומקורית אשר שומרת על צביון המקצועיות והאיכותיות הלא מתפשרת שהושרשו בה. בשנת 1999 סיימה ענבר ערב את לימודי האיפור ומתפקדת כמאפרת, מורה לאיפור ומנהלת. במהלך השנים ניהלה ולימדה ענבר ערב בי"ס לאיפור שונים בארץ וכן העבירה לימודים וקורסים רבים הן לאנשים המעוניינים להפוך את האיפור למקצוע, הן למאפרים הרוצים חיזוקים והשתלמויות והן לבנות המעוניינות ללמוד לאפר את עצמן ליומיום. ענבר עבדה בהפקות שונות של איפור, הצגות תיאטרון, סרטים, קליפים וצילומי דוגמנות עם מוכריי התעשייה ואיפרה אחמ"ים ופוליטיקאים רבים בארץ. השילוב של ענבר ערב בין יכולת ניהול ואירגון לבין מקצועיות רבה בתחום האיפור הובילו אותה לפתוח מקום משלה ולצאת לדרך עצמאית על פי חזונה והידע הקודם אותו צברה, במטרה לקיים במקום בו המילים איכות, מקצועיות בלתי מתפשרת ויחסי אנוש הם אבני יסוד.


כל הזכויות שמורות -פני ערב בהנהלת ענבר ערב. נוף הרים 151 הר אדר (בקרבת מלון כרמים על כביש ירושלים תל אביב), פרוזדור ירושלים 02-6230258
גישה נוחה וחניה צמודה | שמלות כלה בירושלים | שמלות ערב בירושלים | קבעי פגישה עם המעצבת | מפת הגעה לגלריה