מעצבת שמלות הכלה ושמלות הערב המעצבת  פני ערב, פאני ערב. שמלות בירושלים ישראל
 
שמלות כלה בפייסבוק
Share

 
   

הסבר על איפור כלות וערב

 

איפור כלה נחשב לאחד האיפורים הקשים, ישנם הרבה סוגי איפור לצרכי צילום מדיה שונים, כגון איפור לקולנוע -סרטים – בהתאם לסוג הסרט נבחר האיפור, האיפור יכול להיראות "כטבעי" ולתת לצופה הרגשה שבכלל אין איפור, שלמעשה גם לשחקן, קריין, גבר שאנו לא חושבים שמאופר נדרש איפור והסיבה היא שהמצלמה "רואה" דברים שהעין לא. כדוגמת פגמי עור, נימי דבר, סימני עייפות וכדומה. כמובן שבאיפור לסרטים נכללים גם דברים רבים כגון בניית דמויות באופן שבו קשה אף לזהות את השחקן-החל מדמות למשל כפרדי קרוגר האיימתני, ועד לדברים שלכאורה ניראים פשוטים אך מעולים בקסמם ובאפקט שהם יוצרים כמו למשל בניית הדמות של ניקול קידמן בסרט "השעות" בניית האף שעשו לה בסרט זה היתה מושלמת ובשילוב עם משחק מעולה בהחלט לא היה קל לגלות שניקול קידמן היפיפיה עומדת מאחורי הדמות.

עוד סוג איפור פרטני הינו איפור לתיאטרון - באיפור מסוג זה יש פחות דגש על "פרטים קטנים" ,קחו בחשבון שהמרחק מהבמה לקהל הוא גדול וגדל יותר ויותר עד לשורה האחרונה, בבניית דמויות, יצירת דמויות למדיה זו, יש יותר התעסקות בקווים חזקים ובולטים. סוג נוסף הינו איפור אופנה \ סטילס - דגש חזק וגדול על הפרטים הקטנים - כגון מריחת המייק אפ, ניקיון העבודה, התאמה לפירטי האפנה או שמלות ערב. להבדיל מכל האיפורים הייחודיים הללו, איפור כלה ואיפור ערב הינו איפור בעל מאפיינים מסויימים שיפורטו בהמשך ומעבר למטרתו הברורה, חייב להיות עמיד, מתאים למקום האירוע ועוד.

ניתן לומר שאיפור כלה נחשב לאחד האיפורים הקשים, בעוד שחקנית צריכה להיות יפה בווידאו ודוגמנית צריכה להיות יפה בתמונות סטילס,ובל נשכח שבשני המקרים, גם לשחקנית וגם לדוגמנית יש מאפרת שעושה להן טאצ' אפים בין "שוט" "לשוט" וכמובן שגם בסרטים וגם במדיה הפירסומים משתמשים לא פעם בפוטו שופ על מנת להעלים פגמים או לשנות דברים רבים, באיפור הכלה עליך להיות יפה גם בתמונות סטילס, בתמונות וידאו, בתאורת חוץ (זמן "הסיור" שלפני החתונה), להיות יפה בתאורה של האולם שמחות - לפעמים תאורה זו צהובה, לפעמים צבעונית. את צריכה כמובן להיות יפה בעיניי עצמך, להיות יפה ולשמר את האיפור לאורך כ-12 שעות מהרגע בו התאפרת עד לסיום היום הקסום וכמובן כל זה שאין מאפרת לצידך.

חשוב שביום החתונה תבחרי מאפרת נכונה שכמובן מודעת לכל פרטים אלו, מאפרת נכונה איננה נקבעת לפי הסכום אותו היא לוקחת לאיפור, מאפרת שלוקחת 1000 ₪ לאיפור כלה ואחרת שלוקחת 400 יכולות להיות באותה רמה מקצועית, מאפרת נכונה איננה בהכרח זו שמסכימה איתך על הכל במטרה להוציא אותך מרוצה, אלא זו שיודעת להגיד לך גם לא וכמובן ולהסביר לך מדוע. מאפרת נכונה היא זו שתרצה לשמוע ממך תודה לאחר שסיימה לאפר אותך, שתגידי בליבך תודה כשתגיעי לאולם אחרי שתיראי שאיפור לא זז ונשאר רענן כאילו התאפרת עכשיו ואחרי שתקצרי מחמאות רבות ולא פחות חשוב שתגדי תודה אחרי שתקבלי מהצלם שלך את סרט החתונה ואלבום התמונות. זה לא חכמה להוציא כלה מרוצה ואחרי כמה שעות האיפור נוזל, נמרח וכדומה, פעמים רבות אנו רואות תמונות בעיתונים ובמגזינים וחושבות שזה האיפור שמתאים לנו ולרוב אין כך הדבר. חשוב לזכור שיום החתונה איננו יום של תחפושות, גם ככה לבישת שמלות כלה איננו דבר שגרתי, וגם לא התסרוקות והאיפור. מאוד חשוב שבתוך כל זה האורחים שלך יזהו אותך, כן עליך להיות מיוחדת אך הדבר לא אומר שאת צריכה להשתנות או להתחפש בשביל זה.

בברכת מזל טוב

לשאלות או פגישת ייעוץ : ענבר ערב 0507201162 inbararev@gmail.com

טיפים קטנים לאיפור כלות
 

נוף הרים 151 הר אדר (בקרבת מלון כרמים על כביש ירושלים תל אביב) 02-6230258
גישה נוחה. חניה צמודה. שמלות כלה, שמלות ערב, I.I.N DRESSES DESIGN - בהנהלת ענבר ערב